Nasza działalność
 
Zrealizowane projekty
 
 
 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ
Świadczone usługi
Leasing pracowniczy
Zrealizowane projekty
Nasi klienci
Referencje
Złóż zapytanie

Zrealizowane projekty

Projekty zrealizowane w Polsce:
 
ENERGOINSTAL S.A.
rok: 2010 (until now), ilość pracowników: 26
zakres prac: Wykonanie w ramach realizacji zadania: „Budowa elektrociepłowni w Częstochowie dla EC FORTUM Częstochowa” kompletnej izolacji termicznej rurociągów pary świeżej, pary upustowej, kondensatu, glikolu, wymienników i urządzeń wraz z dostawą materiałów izolacyjnych. Wykonanie płaszcza zewnętrznego izolacji z blachy aluminiowej.
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 8
zakres prac: Montaż izolacji termicznej wraz z płaszczem ochronnym z blachy ocynkowanej na rurociągach wody DN100 oraz montaż izolacji grzewczej rurociągu DN100 w systemie Raychem przy zadaniu „Modernizacja układu gospodarki wodnej w PKE S.A. – Elektrownia Jaworzno III – odzysk wód odpadowych w aspekcie ograniczenia wodochłonności procesu produkcyjnego”
 
 
YIT POLAND Sp. z o.o. Warszawa Oddział w Wałbrzychu
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 118
zakres prac: Wykonanie izolacji rurociągów instalacji maszynowni chłodu wraz z obszarem wież chłodniczych, montaż izolacji na rurociągach grzewczych, chłodniczych, pary, kondensatu, wody zimnej, wody technologicznej z płaszczem PVC (rurociągi na platformach technicznych, pipe racku, antresoli technicznej) oraz na mostku rurowym z płaszczem z blachy ocynkowanej. Wykonanie montażu izolacji na kanałach wentylacyjnych otuliną Armaflex, montaż izolacji ciepłochronnej i zimnochronnej wraz z płaszczem z blachy ocynkowanej na węzłach przy centralach wentylacyjnych, izolacji ciepłochronnej wraz z płaszczem z blachy ocynkowanej dla węzłów nagrzewnic kanałowych oraz izolacji zimnochronnej wraz z płaszczem z blachy ocynkowanej dla węzłów wody lodowej procesu A. Montaż izolacji na kanałach czerpnych do central wentylacyjnych wraz z płaszczem z blachy aluminiowej - CADBURY Skarbimierz II
 
 
Zakład Remontowy Urządzeń Gazowniczych Sp. z o.o. Podgórska Wola
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 9
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej armatury i rurociągów na zadaniu pn.: "Zagospodarowanie odwiertów gazowych Pantalowice 5K i 6K".
 
 
SKANSKA S.A. Warszawa
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 35
zakres prac: Wykonanie robót budowlanych żelbetowych na zadanie "Rozbudowa i przebudowa obiektu hali basenów i lodowiska w Dębicy - etap I"
 
 
FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 11
zakres prac: Montaż instalacji wentylacji, ogrzewania, oddymiania na budowie FORTUM Częstochowa.
 
 
Zakład Rurociągów "CHEMAR" Sp. z o.o. Kielce
rok: 2009-2010, ilość pracowników: 72
zakres prac: Kompletny demontaż i montaż izolacji termicznej rurociągów na terenie BOT Elektrowni Bełchatów dla zadania "Modernizacja układu głównych rurociągów parowych i wodnych bloku nr 4 w BOT Elektrowni Bełchatów S.A."
 
 
MOSTOSTAL Kedzierzyn S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 2
zakres prac: Wykonanie izolacji akustycznej rurociągów i budynku na istniejącej instalacji Air Products w Saint Gobain w Dąbrowie Górniczej.
 
 
MOSTOSTAL Kedzierzyn S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej wraz z ogrzewaniem elektrycznym (systemem Raychem) rurociągów i armatury na Zakładzie Produkcji Etanolu w Goświnowicach
 
 
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy
rok: 2009, ilość pracowników: 10
zakres prac: Przebudowa pomieszczenia czytelni na sale lekcyjne w budynku Szkoły Muzycznej w Dębicy.
 
 
INSTAL Kraków S.A
rok: 2009, ilość pracowników: 2
zakres prac: Wykonanie izolacji na nowych rurociągach parowych DN 250 i DN 50 wraz z pokryciem blachą ocynkowaną w Fabryce Taśm Transportowych STOMIL Wolbrom S.A.
 
 
SKANSKA S.A. Warszawa
rok: 2009, ilość pracowników: 14
zakres prac: Wykonanie oczyszczenia konstrukcji stalowej i wykonanie malowania antykorozyjnego i przeciwpożarowego do R15 oraz obróbki blacharskie z blachy trapezowej stalowej ocynkowanej dla zadania "Rozbudowa i przebudowa obiektu hali basenów i lodowiska w Dębicy - etap I".
 
 
Starostwo Powiatowe w Tarnowie
rok: 2009, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej. Dostawa i montaż centrali wentylacyjnej nawiewno-wywiewnej w wykonaniu higienicznym, wykonanie rozbudowy rozdzielaczy, układu pompowego i instalacji c.o., montaż wentylatorów promieniowych, rozbudowa systemu wentylacji mechanicznej sali operacyjnej oraz wykonanie instalacji elektrycznej w Szpitalu Położniczo- Operacyjnym im. Św. Elżbiety w Tuchowie.
 
 
CHEMONT Sp. z o.o. Oświęcim
rok: 2009, ilość pracowników: 8
zakres prac: Wykonanie izolacji zimnochronnej rurociągów chłodniczych w Goświnowicach.
 
 
MOSTOSTAL Kędzierzyn S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 30
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej rurociągów, armatury i urządzeń wyparnych ANHYDRO wraz ze wspornikiem pod izolację oraz rusztowaniami na potrzeby montażu dla Zakładu Produkcji Etanolu "GOŚWINOWICE" w Głębinowie gm. Nysa.
 
 
MONT-INOX Sp. z o.o. Oddział Dębica
rok: 2009, ilość pracowników: 2
zakres prac: Wykonanie izolacji na rurociągach w zakładzie PROCTER & GAMBLE w Aleksandrowie Łódzkim.
 
 
MOSTOSTAL Kraków S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 7
zakres prac: Wykonanie płaszcza ochronnego z blachy aluminiowej rurociągów wody technologicznej na zbiornikach popiołu lotnego, dennego i sorbentu.
 
 
SKANSKA S.A. Warszawa
rok: 2009, ilość pracowników: 2
zakres prac: Dostawa i montaż izolacji żaroodpornej PROMALAN-EM tunelu Solaroniksa na obiekcie Stalprodukt w Bochni.
 
 
FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2009, ilość pracowników: 13
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej wraz z płaszczem zewnętrznym rurociągów instalacji CO w pomieszczeniach kotłowni, wentylatorowni spalin, wentylatorownie powietrza pierwotnego i wtórnego oraz elektrofiltru.
 
 
MOSTOSTAL Kędzierzyn S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 15
zakres prac: Wykonanie izolacji rurociągów i zamocowań na budowie instalacji do produkcji ciekłego azotu, izolacji kriogenicznej typu C1 i P1 na istniejącej instalacji oraz wykonanie inst. wentylacji i klimatyzacji w budynku Auto-Load dla Air Products w Kędzierzynie - Koźlu.
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2009, ilość pracowników: 7
zakres prac: Wykonanie izolacji na rurociągach ścieków komunalnych, dozowania chemikaliów oraz rurociągu wody zdekarbonizowanej DN 300 dla modernizowanego Akceleratora w Elektrowni Łagisza w Będzinie.
 
 
BUDO-COM Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2009, ilość pracowników: 2
zakres prac: Wykonanie ułożenia izolacji termicznej na rurociągach kanalizacji sanitarnej, tłuszczowej i technologicznej w garażu podziemnym w obszarze REAL CH Gemini Park w Bielsku-Białej.
 
 
KLIMAWENTEX Sp. z o.o. Rzeszów
rok: 2009, ilość pracowników: 24
zakres prac: Wykonanie izolacji kanałów wentylacyjnych materiałem Lamella Mat pod płaszczem z blachy ocynkowanej na dachu budynku Galerii Carrefour w Sandomierzu.
 
 
IVS Grupa Sp. z o.o. Dębica
rok: 2009, ilość pracowników: 4
zakres prac: Montaż i uruchomienie klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych.
 
 
BEST Construction Sp. z o.o. w Rzeszowie
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 27
zakres prac: Montaż zbrojenia w zakresie ścian, słupów, stropów, płyt dennych i innych elementów żelbetowych na budowanym Centrum Usługowo-Handlowym "Nowy Świat" w Rzeszowie.
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 48
zakres prac: Wykonanie montażu kabli grzewczych wraz z zasilaniem oraz sterowaniem, podłączeniem do rozdzielni elektrycznej i uruchomienie instalacji grzewczej, jak również przekazaniem dokumentacji powykonawczej: - rurociąg powrotu wody z chłodnic DN 250; - rurociąg powrotu wody z chłodzenia spręŜarek DN 300; - odpowietrzenia i odwodnienia na rurociągach wody zdemineralizowanej DN 200 wraz z izolacją ciepłochronną; - rurociąg ściekowy DN 100 wraz z izolacją ciepłochłonną wełną mineralną w płaszczu z blachy aluminiowej. Wymiana blach izolacji termicznej, uszkodzonych przez gradobicie na rurociągach pary pomocniczej. Elektrownia Łagisza w Będzinie.
 
 
Przedsiębiorstwo Polsko - Austriackie "FRAPOL" Sp. z o.o. Kraków
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 24
zakres prac: Montaż instalacji wentylacji, klimatyzacji i przewodów powietrza wraz z izolacją oraz innych elementów wentylacji i klimatyzacji w KBP 1000 w Zabierzowie.
 
 
SAINT-GOBAIN Glass Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie izolacji rurociągów wraz z kapturami na obiektach i instalacjach Float 2
 
 
FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 44
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznych w płaszczu z blachy aluminiowej na rurociągach grup 691, 161 na bloku nr 10 Elektrowni Łagisza w Będzinie.
 
 
Transport Krajowy i Międzynarodowy Stanisław Kozub Niedźwiada
rok: 2008-2009, ilość pracowników: 4
zakres prac: Dostawa i montaż instalacji ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i klimatyzacji w stacji paliw Ropczyce Chechły.
 
 
INSTAL Kraków S.A
rok: 2008, ilość pracowników: 9
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej wełną mineralną Wired Mat o gr. 50 mm rurociągów instalacji wody powrotnej na odcinku pomiędzy komorą K1, a ścianą budynku pompowni wody powrotnej dla zadania "Budowa osadnika żużla w PKE S.A. - Elektrownia Jaworzno III".
 
 
INSTAL Kraków S.A
rok: 2008, ilość pracowników: 8
zakres prac: Wykonanie izolacji na nowo wymienionych rurociągach parowych z otuliny wraz z pokryciem blachą ocynkowaną w Fabryce Taśm Transportowych STOMIL Wolbrom S.A.
 
 
BALKAR TECH Sp. z o.o. Staszów
rok: 2008, ilość pracowników: 14
zakres prac: Wykonanie elewacji na Elektrociepłowni w Kielcach.
 
 
Zakład Energetyki BLACHOWNIA Sp. z o.o. Kędzierzyn Koźle
rok: 2008, ilość pracowników: 5
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej kanałów dolotowych i wylotowych spalin, instalacji redukcji emisji sadzy ze spalania odpadów na terenie działania spółki ZE-BLACHOWNIA.
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2008, ilość pracowników: 21
zakres prac: Wykonanie izolacji na zbiornikach mleka wapiennego, izolacji zbiorników odmulin, wykonanie powłoki antykorozyjnej zbiorników odmulin na zewnątrz i wewnątrz, wykonanie izolacji rurociągu c.o. - wymiennika poz. 2, 3 demineralizacja w Elektrowni Łagisza w Będzinie.
 
 
"MONT-INOX" Sp. z o.o. Sanok
rok: 2008, ilość pracowników: 13
zakres prac: Wykonanie izolacji na kanałach technologicznych w Oczyszczalni Ścieków w Tarnowie.
 
 
DANSK STALFUNDERING A/S Herlev
rok: 2008, ilość pracowników: 4
zakres prac: Wykonanie i dostawa profili stalowych.
 
 
FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2008, ilość pracowników: 40
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej w płaszczu z blachy aluminiowej, skrzyni powietrza kotła bloku nr 10 w Elektrowni Łagisza w Będzinie.
 
 
ANIMEX Grupa Drobiarska Sp. z o.o. w Dębicy
rok: 2008, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie instalacji wyciągowej dla hali produkcyjnej ANIMEX oddział w Dębicy.
 
 
SIEMENS Medical Solutions Diagnostcis Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2008, ilość pracowników: 3
zakres prac: Dostawa i montaż klimatyzatora do pomieszczenia laboratorium Szpitala w Dębicy.
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2008, ilość pracowników: 22
zakres prac: Wykonanie izolacji rurociągów na estakadach w otulinie, dostawa i montaŜ kabla grzewczego rurociągów, wykonanie odczytów miejscowych grzanych rurociągów na pompowni, kruszarkowni i sprężarkowni, wykonanie dokumentacji technicznej na całość zleconych prac w Elektrowni Łagisza w Będzinie.
 
 
MAXTA Rzeszów
rok: 2008, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie wentylacji mechanicznej wywiewno-nawiewnej dwóch sal konferencyjnych hotelu CLASSIC w Rzeszowie.
 
 
F.P.H.U. Drukarnia MILLENIUM w Dębicy
rok: 2008, ilość pracowników: 4
zakres prac: Wykonanie przewodów wentylacyjnych oraz wentylacji urządzeń w istniejącym budynku drukarni "Millenium".
 
 
INSTAL Kraków S.A.
rok: 2008, ilość pracowników: 28
zakres prac: Wykonanie izolacji termicznej w płaszczu z blachy ocynkowanej na rurociągach pary pomocniczej, izolacja termiczna Thermaflex oraz kablem grzewczym rurociągów wraz z wykonaniem niezbędnych rusztowań w Elektrowni Łagisza w Będzinie
 
 
COMMERCIAL UNION Polska Sp. z o.o. Warszawa
rok: 2008, ilość pracowników: 5
zakres prac: Wykonanie instalacji klimatyzacji w budynku biurowym w Commercial Union w Dębicy oraz w Tarnowie.
 
 
"PORT" Sp. z o.o. w śywcu
rok: 2008, ilość pracowników: 10
zakres prac: Wykonanie wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w obiekcie Centrum Handlowego w Żywcu.
 
 
Fabryka Farb i Lakierów "HERMAL-DĘBICA"
rok: 2008, ilość pracowników: 4
zakres prac: Wykonanie wentylacji mechanicznej wywiewno-nawiewnej zaplecza oraz samej Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Brzezinach.
 
 
"GALICJA" Sp. z o.o. Brzeźnica
rok: 2008, ilość pracowników: 8
zakres prac: Dostawa i montaż przewodów SPIRO wraz z nawiewnikami oraz dostawę destryfikatorów do pomieszczeń dużej hali magazynowej w Poznaniu.
 
 
MAXTA Rzeszów
rok: 2008, ilość pracowników: 6
zakres prac: Wykonanie przebudowy wentylacji w kuchni hotelu CLASSIC w Rzeszowie
 
 
POLIMEX-MOSTOSTAL S.A.
rok: 2008, ilość pracowników: 6
zakres prac: Dostawa i montaż podstaw dachowych typ B/II ø 500 wraz z przepustnicami oraz kratkami z tacą ociekową.
 
 
T.C. Debica
rok: 2007-2008, ilość pracowników: 8
zakres prac: Wykonanie instalacji odprowadzenia sadzy z MIX nr 10 w T.C. Dębica.
 
 
Electro filter factory in ‘ELWO’ S.A.
rok: 2007-2008, ilość pracowników: 68
zakres prac: Dostawa i montaż izolacji termicznej wraz z orynnowaniem lekkiej obudowy konstrukcji wsporczej oraz malowania elementów elektrofiltru kotła nr 10 na terenie PKLE Łagisza.
 
 
 
Zobacz najważniejsze projekty
 
Zobacz projekty zrealizowane w Norwegii
 
do góry

Created by Vilsone